15 db könyvkatalógus és könyvárjegyzék 1903-1942. Aukció - 2009

15 db könyvkatalógus és könyvárjegyzék 1903-1942. A múlt század első évtizedeiben Budapesten működött antikváriumok könyvjegyzékei és árverési katalógusai.
1./ Ranschburg Gusztáv antiquariumának 1903 és 1942 közötti évek könyvjegyzékei 55, 58, 86, 135, 160 sz.
2./ Ruzitska Ármin antikváriumának 41. sz. könyvárjegyzéke 1912-ből.
3./ Stemmer Ödön antiquariumának IV. katalógusa, 1914-ből.
4./ Kun Dániel tudományos antikváriumának 46. sz. könyvjegyzéke 1922-ből.
5./ Lantos Adolf tudományos antiquáriumának 1930 és 1937 közötti évek aukciós katalógusai: VIII,  X,  XI,  XII, XXV, és könyvjegyzékei 46, 48, sz.
Mind a 15 db könyvjegyzék papírborítója kiadói, állapotuk jó.
Hozzátartozik:
A sárospataki ev. ref. főiskolai könyvtár többszörös példányai
Sárospatak, 1886. Steinfeld Béla a ref. főisk. bet., 111 p.
Kiadói fénymásolt papírborítóban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 8 500 Ft.-