AUKCIÓK

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

A Magyar Katona vitézségének ezer éve I-II. Aukció - 2009

A Magyar Katona vitézségének ezer éve I-II. Horthy Miklós, József kir. herceg és Gömbös Gyula bevezető soraival. Szerkesztette: Pilch Jenő.
Bp., (1933), Franklin. XVI, 484 p.; 506 p. 435 képpel, vázlattal és 10 melléklettel.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 10 000 --> 13 000 Ft.-
split