AUKCIÓK

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Acsády Ignácz, dr. - Magyarország Budavár visszafoglalása korában. Aukció - 2005

Acsády Ignácz, dr. - Magyarország Budavár visszafoglalása korában. A M. Tört. Társulat által koszoruzott pályamunka.
Bp., 1886. Méhner. 334 l., 1 sztl. lev.
Korabeli aranyozott vászonkötésben, a gerincfelirat hibás. Megkímélt példány. Ritka!

Kikiáltási ár: 5 000 --> 5 500 Ft.-
split