Ajtay Endre - A volt cs. és kir. 46. gyalogezred világháborús története 1914-1918. Aukció - 2009

Ajtay Endre - A volt cs. és kir. 46. gyalogezred világháborús története 1914-1918. Szeged, 1933. (Délmagyarország Hírlap- és Ny. Rt.), XIII, 1 sztl. lev. 319 p. Számos szövegközti térképvázlattal.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 34 000 Ft.-