AUKCIÓK

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Aradi Vértanúk Albuma Aukció - 2006

Aradi Vértanúk Albuma Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-egyesület" megbízásából szerkesztette: Varga Ottó. 4. kiadás.
Bp., 1893. "Könyves Kálmán" Ts., 1 t. (címkép), 246 l., 1 sztl. lev., 1 tábla, 7 hasonmás + 8 felíratos hártyapapír (1 hiány).
Szövegközti részben egészoldalas képekkel illusztrált.
Kiadói festett, dúsan aranyozott díszkötésben, aranymetszett.  Leszik K. könyvkötőmester műhelyéből. Az előzéklapon és a címlapon korabeli tulajdonosi név. A kötetben helyenként ceruzás aláhúzások és széljegyzetek. Szép példány.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 16 000 Ft.-
split