AUKCIÓK

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

1956 - Csonka Emil - A forradalom oknyomozó története 1945 - 1956 Aukció - 2006

1956  -  Csonka Emil  -  A forradalom oknyomozó története 1945 - 1956 München, 1981. Szerző. 560 l. A borítólap Fésűs László munkája.
Kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóban.
[Csonka Emil könyve hiteles történészi mű, izgalmas olvasmány, hézagpótló munka, a forradalom kézikönyve. A 20. századi magyar történelem 12 évének drámai megelevenítése.]

Kikiáltási ár: 3 000 --> 13 000 Ft.-
split