[Bánffy Miklós] Kisbán Miklós - Reggeltől estig Aukció - 2009

[Bánffy Miklós] Kisbán Miklós - Reggeltől estig Regény. Első kiadás! Illusztrálta Kós Károly.
Cluj-Kolozsvár. 1927. Erdélyi Szépmíves Céh. 177 p., 2 sztl. lev.
Az Erdélyi Szépmíves Céh tagjai számára készült. Ez a 389. sz. példány.
/Erdélyi Szépmíves Céh 16. kiadványa: 1927. évi sorozatának 10-11 számú könyve /
Kiadói vászonkötésben, gerince szépen javított.
Az előzék- és címlapon tulajdonosi név.
A kötéstábla kissé kopott, verzóján részben eltüntetett exlibris.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 8 000 Ft.-