[Farkas Pál] - Egy önkéntes naplója, Az üteg I-2. kötet. Aukció - 2008

[Farkas Pál]  -  Egy önkéntes naplója,  Az üteg I-2. kötet. Mühlbeck Károly rajzaival.
Bp., 1910. Singer és Wolfner. 173 p. 1 sztl. lev. ; 152 p. 4 sztl. lev.
Korabeli, aranyozott vászonkötésben. Az eredeti színes borítók a kötetekben.
A címlapon magánkönyvtári bélyegző és beírva a szerző neve. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 6 000 Ft.-