[Féval, Paul] Féval Pál - Az Ördög fia és a három vörös ember Aukció - 2006

[Féval, Paul] Féval Pál   -  Az Ördög fia és a három vörös ember Legujabb társadalmi regény 32 eredeti képpel.
Ford: Mártonffy Frigyes.
Bp., 1878. Méhner Vilmos. 642 l. + 16 t.; 670 l. + 15 t.
Korabeli aranyozott félvászon kötésben. Jó állapotban.
Az előzéklapon tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 6 Ft.-