(Gerő Ödön) Viharos - Az én fővárosom Aukció - 2006

(Gerő Ödön) Viharos  -  Az én fővárosom Bp., 1891. Révai. 179 l.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Az előzéklapon tulajdonosi név. A címlap és az első három lap javított.
"Sehol a világon annyira nem űzik a kávéháznak kultusát, mint Budapesten, Budapesten sehol úgy mint a Terézvárosban.
A Lipótvárosban sok a klub, a Belvárosban a templom, az Erzsébetvárosban a kifőző, a Ferenczvárosban a kocsma, a Terézvárosban a  kávéház."

Kikiáltási ár: 2 000 --> 8 000 Ft.-