A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Horger Antal - Magyar szavak története Aukció - 2007

 Horger Antal  - Magyar szavak története Közérdekű magyar szófejtések gyűjteménye.
Bp., 1924. Kókai Lajos. 193 p.
Könyvtári félvászon kötésben. A címlapon régi bélyegzők a kötetben ceruzás aláhúzások. A borítón könyvtári cimke.
[Horger Antal (1872-1946) munkái a XX. századi magyar nyelvészet kiemelkedő alkotásai. A fenti munkájával bizonyítja, milyen sok az eredeti magyar gyökerű szó.]

Kikiáltási ár: 1 800 Ft.-