Horger Antal - Magyar szavak története Aukció - 2007

 Horger Antal  - Magyar szavak története Közérdekű magyar szófejtések gyűjteménye.
Bp., 1924. Kókai Lajos. 193 p.
Könyvtári félvászon kötésben. A címlapon régi bélyegzők a kötetben ceruzás aláhúzások. A borítón könyvtári cimke.
[Horger Antal (1872-1946) munkái a XX. századi magyar nyelvészet kiemelkedő alkotásai. A fenti munkájával bizonyítja, milyen sok az eredeti magyar gyökerű szó.]

Kikiáltási ár: 1 800 Ft.-