[Jean de La Fontaine] - Fables de La Fontaine Aukció - 2007

[Jean de La Fontaine]  -  Fables de La Fontaine Édition annotée, a l'usage de la jeunesse. Illustrations de Hadamar et Desandré.
Paris, [1881?] Emile Guérin, Librairie de Théodore Lefévre & Cie. 1 t. (címkép), 284 p. + 9 t. (hand-colored) Méret: 10x15 cm.
Gazdag szövegközti képpel és 9 t. színes illusztrációval.
Kiadói dúsan aranyozott vászonkötésben. Körben aranymetszett.
Kifogástalan állapotban. Ritka!

Kikiáltási ár: 12 000 Ft.-