A 60 éves Magyar Rendőrség 1881-1941. Aukció - 2007

A 60 éves Magyar Rendőrség 1881-1941. Szerkesztették: Borbély Zoltán és dr. Kapy Rezső.
Bp., 1942. Halász Irodalmi és Könyvkiad. 600 p., 88 sztl. lev. (reklám!) + 27 t. (fotó).
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Kissé kopott példány

Kikiáltási ár: 8 000 --> 10 000 Ft.-