A KÉVE könyve Aukció - 2007

A KÉVE könyve KÉVE (Képzőművészek és Iparművészek Egyesülete)
Szerkesztő: Szablya János.
Bp., 1929. (december), KÉVE (K.M. E. Ny.) 63 p., 20 db szövegbe illesztett fotóval illusztrált. A címlapot és az iniciálékat Horváth Jenő rajzolta.
Kiadói, aranyozott, bordó vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 5 000 Ft.-