A KÉVE könyve Aukció - 2007

A KÉVE könyve KÉVE (Képzőművészek és Iparművészek Egyesülete.) Szerkesztő: Szablya János.
Bp., 1928. (június), KÉVE. (K.M. E. Ny.) 77 p., 19 szövegbe helyezett fotóval illusztrált.
Kiadói, aranyozott, bordó vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-