A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

A KÉVE könyve Aukció - 2007

A KÉVE könyve KÉVE (Képzőművészek és Iparművészek Egyesülete.) Szerkesztő: Szablya János.
Bp., 1928. (június), KÉVE. (K.M. E. Ny.) 77 p., 19 szövegbe helyezett fotóval illusztrált.
Kiadói, aranyozott, bordó vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-