A Magyar Ipar Almanachja. Aukció - 2008

A Magyar Ipar Almanachja. Szerkesztő: Dr. Ladányi Miksa. Előszó: báró Szterényi József.
Bp., 1930. "Magyar Ipar Almanachja" 260 p. 468 p. 350 p., 1 sztl. lev.
Második rész: Iparos társadalom. Budapest.
Harmadik rész: Iparos társadalom. Vidék.
Kiadói, dúsan aranyozott vászonkötésben.
A könyvtestben néhány ív alsó lapalja rövidebb, egy levél foltos, a széle gyűrött. A kötet állapota jó.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 5 000 Ft.-