A Magyar Katona - Vitézségünk ezer éve I-II. Aukció - 2007

A Magyar Katona  -   Vitézségünk ezer éve I-II.

Horthy Miklós, József Kir. herceg és Gömbös Gyula bevezető soraival. Szerkesztette: Pilch Jenő.
Bp., (1933). Franklin. XVI, 484 p. ; 506 p. 435 képpel, vázlattal és 10 melléklettel.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 10 000 --> 17 000 Ft.-