A Magyar Kir. Honvéd Ludovika Akadémia története. Aukció - 2008

A Magyar Kir. Honvéd Ludovika Akadémia története. Az Akadémia alapkőletételének százéves évfordulója alkalmából... Szerkesztette: Dezséri Bachó László. Írták: Ajtay Endre, Dezséri Bachó László, Koschowitz Gyula,
Marczinfalvi Benda Gyula, Matterny István, vitéz Czékus Zoltán, Lenkei Géza,
dr. vitéz Balsay László, vitéz Rózsás József.
Számos műmelléklettel és szövegképpel.
Bp., 1930. Ludovika Akadémia kiad. ("Stádium"), 1003 p., 2 sztl. lev. +  51 t. (ebből 12 színes).
Kiadói, dúsan aranyozott vászonkötésben, dombornyomással. Az egyszínű mellékletekből az első két melléklet (Vitéz nagybányai Horthy Miklós kormányzó, és a  A kormányzó üdvözlete az Akadémiához) hiányzik. Szép példány.

Kikiáltási ár: 15 000 --> 32 000 Ft.-