A Magyar Korona Országainak Helységnévtára. Aukció - 2005

A Magyar Korona Országainak Helységnévtára. Egybeállította és kiadja Juhos János.
Bp., 1882. Traub B. és Társa - Szeged. V, 58 l. (Általános rész), 388 l. (Betűrendes rész) + 2 kihajtható melléklet (tartalom, jelek és rövidítések magyarázata három nyelven).
(A 314 oldaltól ívcsere!)
Kiadói aranyozott, kopottas vászonkötésben.

Kikiáltási ár: 3 500 --> 6 000 Ft.-