A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

A Magyar Korona országainak helységnévtára 1895. Aukció - 2008

A Magyar Korona országainak helységnévtára 1895. Szerkeszti az Országos Magy. Kir. Statisztikai Hivatal.
Bp., 1895. Pesti Könyvnyomda Rt. 1 t. (kihajtható: jelek és röv.) VII, 255 p. (I. Általános rész)  ;  940 p. (II. Betűrendes rész. Magyarország és Fiume) + 34 sztl. lev. (reklám) 1 t. (kihajtható: jelek és röv.)
Kiadói vászonkötésben, gerince  kopott. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 12 000 --> 16 000 Ft.-