A Magyar Korona országainak helységnévtára 1895. Aukció - 2008

A Magyar Korona országainak helységnévtára 1895. Szerkeszti az Országos Magy. Kir. Statisztikai Hivatal.
Bp., 1895. Pesti Könyvnyomda Rt. 1 t. (kihajtható: jelek és röv.) VII, 255 p. (I. Általános rész)  ;  940 p. (II. Betűrendes rész. Magyarország és Fiume) + 34 sztl. lev. (reklám) 1 t. (kihajtható: jelek és röv.)
Kiadói vászonkötésben, gerince  kopott. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 12 000 --> 16 000 Ft.-