A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Aukció - 2008

A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Az előszót írta: Fejér Ottó. Szerkesztő: Csikvári Antal.
Bp., 1937. M. Közalk. Almanachja Kiadó. (Merkantil Ny.), 192 p. 864 (hasábszámozás, Személyi adattár), 107 p. (Arcképcsarnok).
Kiadói aranyozott, dombornyomott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 10 000 Ft.-