A Magyar Közalkalmazottak Almanachja Aukció - 2009

A Magyar Közalkalmazottak Almanachja Az előszót írta: Fejér Ottó. (Szerkesztő: Csíkvári Antal.)
Bp., 1937. M. Közalk. Almanachja Kiadó. (Merkantil Ny.), 192 p., 864 h. (hasábszámozás, személyi adattár), 107 p. (Arcképcsarnok).
Kiadói aranyozott, dombornyomott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft.-