A Magyar Közlekedésügy Monográfiája. Aukció - 2008

A Magyar Közlekedésügy Monográfiája. Írták: Zelovich Kornél, Dr. Filesz Lajos, Dr. Gyökössy Endre, ifj. Gonda Béla, Nikl Béla, Dr. Wagner Gyula, Tánczos László, Dr. Kertész János, Lányi Ignác Károly. Főszerkesztő: Dr. Ladányi Miksa.
Bp., é. n., Magyar Közl. Monogr. Kiadóhiv.  482 p.
(399-482 p. a személyi adattárhoz tartozó képek kétoldalas táblákon).
Tartalmaz számos szövegközti képet és több oldalnyi közlekedésügyi bibliográfiát.
Kiadói aranyozott, dombornyomott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 12 000 Ft.-