A'' Magyar Nyelv-mívelő Társaság'' munkáinak első darabja. (Unicus). Aukció - 2005

A'' Magyar Nyelv-mívelő Társaság'' munkáinak első darabja. (Unicus). Szebenben, 1796. Hochmeister Márton. VIII, 287 l., 1 kihajtható
melléklet. A kötetben több helyen téves lapszám, nyolc lev. (193-208) rossz helyre van bekötve.
Az előzéklapon korabeli bejegyzés. Címlapon a Tisza család geszti szárazbélyegzője, nemesi címerrel.
XIX. századi félvászon kötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 30 000 Ft.-