EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

A Magyar történelem képeskönyve Aukció - 2007

A Magyar történelem képeskönyve A bevezetést írta Gerevich Tibor, összeállította Genthon István.
Bp., 1935. E. Ny. XXXVIII, 1 sztl. lev. 216 p. (ebből 214 p. képes tábla).
Kiadói, aranyozott vászonkötésben, a kötéstáblán Szent László hermájának dombornyomata. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 11 000 Ft.-