A Szegedi Hiradó karácsonyi könyve 1899. Aukció - 2006

A Szegedi Hiradó karácsonyi könyve 1899. Szeged, 1899. Endrényi ny. 212 l. + 17 sztl. lev. (hirdetések).
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban
[Szerzők: Cserzy Mihály, Molnár Jenő, Bite Pál, Perjéssy László, Pálócz László stb.]

Kikiáltási ár: 2 000 --> 4 500 Ft.-