A Szegedi Napló huszonöt éve 1878 - 1903. Aukció - 2006

A Szegedi Napló huszonöt éve 1878 - 1903. Jubiláris emlékmű. A munkatársak írásaival és arcképével.
Szeged, 1904. Engel. 240 l., 1 sztl. lev. +  melléklet.
Melléklet:
Engel Lajos könyvnyomdai és litográfiai műintézete, díszkönyvkötészete. 1 sztl. lev. (címlap), 24 l. [Az Engel nyomda sok fotóval illusztrált
története és tevékenysége.]
Kiadói festett, fotóval illusztrált vászonkötésben. A kötéstáblán foltok, a könyvtest kissé laza.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 4 500 Ft.-