A Szegedi Napló huszonöt éve 1878 - 1903. Aukció - 2007

A Szegedi Napló huszonöt éve  1878 - 1903. Jubiláris emlékmű. A munkatársak írásaival és arcképeivel.
Szeged, 1904. Engel. 240 p., 1 sztl. lev. + melléklet.
Melléklet: Engel Lajos könyvnyomdai és litográfiai műintézete, díszkönyvkötészete. 1 sztl. lev. (címlap) 24 p.
[Az Engel nyomda, sok fotóval illusztrált története és tevékenysége]
Kiadói festett vászonkötésben, a gerinc javított, a hátsó tábla foltos. A kötetben helyenként ceruzás aláhúzások.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 6 500 Ft.-