A Szegedi Napló huszonöt éve 1878 - 1903. Jubiláris emlékmű. A munkatársak írásaival és arcképével. Aukció - 2005

A Szegedi Napló huszonöt éve 1878 - 1903. Jubiláris emlékmű. A munkatársak írásaival és arcképével. Szeged, 1904. Engel. 240 l., 1 sztl. lev. + melléklet.
A melléklet: Engel Lajos könyvnyomdai és litográfiai műintézete, díszkönyvkötészete. 1 sztl. lev. (fénymásolt címlap) 24 l.
[A nyomda története és tevékenységének ismertetése.]
Kiadói festett, illusztrált vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 6 000 Ft.-