A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

A halál himnusza Aukció - 2007

A halál himnusza (Bp., 1936. Hungária ny.) 16 sztl. lev., 34. számozott példány!
/
Hungária Könyvek 3. / Többszínnyomású oldalakkal illusztrált.
A közreadott szöveg Beöthy Zsolt feldolgozása. Leírta és rajzolta Bródy Maróti Dóra. Ólomba véste Kner Albert.
A  legszebb magyar nyelvemlékünk a Példák könyvéből való és Ráskai Lea apácának kezeírásával maradt fenn.
Kiadói félvászon kötésben, kissé sérült eredeti védőborítóban. Az előzéklapon érvénytelenített szakkönyvtári bélyegző.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 11 000 Ft.-