A katolikus hittérités története 1-2. kötet. Aukció - 2008

A katolikus hittérités története 1-2. kötet. Szerkesztette Lévay Mihály.
Bp., (1937), Franklin. XV, 516 p., 2 térk. ; 563 p. , 1 térk. Gazdag szövegközti képanyaggal.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 Ft.-