A képzőművészet iskolája. A festőművészet, grafika és szobrászat technikai eljárásai. Aukció - 2005

A képzőművészet iskolája. A festőművészet, grafika és szobrászat technikai eljárásai. Szerk.: Szőnyi István. Írták: Szőnyi István, Molnár C. Pál, Varga Nándor Lajos, Ferenczy Béni stb.
Bp. (1943). Győző Andor. 395 l., 2 sztl., lev., + 21 t. (ebből 8 t. színes).
2. kiadás.
Kiadói félvászon kötésben, a gerince kopott.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 11 000 Ft.-