A magyar királyi csendőrség zsebkönyve 1927. Aukció - 2008

A magyar királyi csendőrség zsebkönyve 1927. Szerkeszti Pinczés Zoltán százados. 35. évf.
(Bp.) 1927. Csendőrségi Lapok (Pallas ny.), 2 t. (dr. Scitovszky Béla belügyminiszter és gróf Csáky Károly altábornagy fotója) 372 p.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Az előzéklapon tulajdonosi név. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 8 000 Ft.-