A magyar királyi csendőrség zsebkönyve 1937. Aukció - 2009

A magyar királyi csendőrség zsebkönyve 1937. Szerkeszti Mohácsy Lajos százados. 45. évf.
(Bp.) 1937. Csendőrségi Lapok (Stádium). 3 sztl. lev. (reklám) 5 t. (fotó) 444 p., 3 sztl.lev. (reklám).
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Szép példány. A kötetben több helyen ceruzás jelölések, tintás aláhúzások.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 8 500 Ft.-