A magyar közlekedésügy monográfiája Aukció - 2009

A magyar  közlekedésügy monográfiája Írták: Zelovich Kornél, Dr. Filesz Lajos, Dr. Gyökössy Endre... Főszerkesztő: Dr. Ladányi Miksa.
Bp., é. n. Magyar Közl. Monogr. Kiadóhiv. 482 p. (399-482 p. a személyi adattárhoz tartozó fotók).
Szövegközti képekkel illusztrált. Több oldalnyi közlekedésügyi bibliográfiát tartalmaz (vasút, hajózás, városi közlekedés, automobilizmus, légi közlekedés).
Kiadói vászonkötésben, dombornyomott, aranyozott szárnyaskerék motívummal. Gerince kissé kopott.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 6 000 Ft.-