A magyar művelődés története Aukció - 2007

A magyar művelődés története A magyar munka erdedményei az emberi művelődés terén, számos képmelléklettel, 70 munkatárs közreműködésével  szerkesztette dr. Lukács György. 1-2 kötet (egybekötve).
(Bp.) é. n. Pantheon. 677 p. + 8 t. (fejezetek előtti díszcímlap), 4 térkép, 52 t. (képanyag). A könyv fametszetű díszeit Reiter László tervezte.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. A könyvtest kissé meglazult, ettől eltekintve jó példány.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 6 000 Ft.-