A magyar társadalom lexikonja Aukció - 2006

A magyar társadalom lexikonja Bp., 1930. Lexikon Kiadóvállalat (Kempfner Sándor, Hornyánszky ny.) 640 l. + 41 t. (82 old. arcképcsarnok).
Kiadói a gerincén dúsan aranyozott vászonkötésben, megkímélt példány.
[A címlapon lévő autográf beírás, aláírás és a Magyar Társadalom Lexikonja Szerkesztő-bizottság bélyegzője szerint jelen kötetünk tiszteletpéldány.]

Kikiáltási ár: 8 000 --> 15 000 Ft.-