A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

A nagy háború írásban és képben Aukció - 2007

A nagy háború írásban és képben Szerk. Lándor Tivadar. Írták: Breit József, Pilch Jenő, Szurmai Sándor ... Bevezetéssel ellátta báró Hazai Samu.
Bp., [1915 - 1926], Athenaeum. 1-7. kötet.
Első rész: Északon és délen 1-4. kötet, 304, 384, 360, 419 p. A négy kötet 114 színes és egyszínű, részben kihajtható mellékletet tartalmaz.
Második rész:  A nyugati harctér 1-2. kötet,  272 p. 317 p. A két kötet 64 színes és egyszínű, részben kihajtható mellékletet tartalmaz.
Harmadik rész: Az olasz háború. 456 p. + 38 színes és egyszínű, részben kihajtható mellékletet tartalmaz.
A hét kötet, a mellékleteken kívül többszáz szövegközti képpel és térképvázlattal illusztrált.
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. A kötetben exlibris és tulajdonosi név. Két kötet gerincén kisebb javítás. A negyedik kötet gerince kopott.

Kikiáltási ár: 24 000 --> 42 000 Ft.-