A[udot] L[ouis] E[ustache] - L' art de faire, a peu de frais, les feux d' artifice pour les fétes de famille Aukció - 2007

A[udot] L[ouis]  E[ustache]  -   L' art de faire, a peu de frais, les feux d' artifice pour les fétes de famille Troisiéme édition.
Paris, 1825. Audot., 1 lev., 104. p. +  I- X. t. (számozott rézmetszet, egy kihajtható).
Korabeli feliratos vászonkötésben.
Az előzéklapon dátumbélyegzők. A címképmetszet és előzéke sérült. A címlapon bélyegző.  [Pirotechnikai szakkönyv.]

Kikiáltási ár: 12 000 Ft.-