A volt m. kir. kassai 5. Honvéd-huszárezred története 1868-tól 1918-ig. Aukció - 2005

A volt m. kir. kassai 5. Honvéd-huszárezred története 1868-tól 1918-ig. Bp., 1935. (Held ny.), XVI, 326 l., 3 melléklet (kihajtható) 1 sztl. lev. + 16 tábla (Harctéri felvételek és arcképcsarnok).
A címlapon Ajtay "Bandi" ajándéndékozó sorai.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Gerince kopott, címlapon a tulajdonos neve. Az adattárban néhány aláhúzott név. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 16 000 Ft.-