Ady Endre - Az uj Hellász Aukció - 2007

Ady Endre - Az uj Hellász Bp., 1920. Amicus. 110 p. Első kiadás!
Kozma Lajos címlapjával és könyvdíszeivel.
1400 számozott példányból ez az 1261. sz.
Kiadói kartonkötésben, a gerincen és a borítón apróbb sérülések.
Körülvágatlan példány

Kikiáltási ár: 3 000 --> 6 500 Ft.-