A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Ady Endre - Az uj Hellász Aukció - 2007

Ady Endre - Az uj Hellász Bp., 1920. Amicus. 110 p. Első kiadás!
Kozma Lajos címlapjával és könyvdíszeivel.
1400 számozott példányból ez az 1261. sz.
Kiadói kartonkötésben, a gerincen és a borítón apróbb sérülések.
Körülvágatlan példány

Kikiáltási ár: 3 000 --> 6 500 Ft.-