Ágai [Ágai Adolf] Csicseri Bors - Ha'' sszólljék!...Dombszögi és bugaczi Mokány Berczi viselt dolgai...ráadásul az arany köpések és szaftos mondások tudományos lajstromával, meg Jankó János és Garay Ákos 120 tollrajzával. Aukció - 2005

Ágai [Ágai Adolf] Csicseri Bors - Ha'' sszólljék!...Dombszögi és bugaczi Mokány Berczi viselt dolgai...ráadásul az arany köpések és szaftos mondások tudományos lajstromával, meg Jankó János és Garay Ákos 120 tollrajzával. Gyoma, 1910. Kner Izidor. 320 l., 488 l. 1-2 kötet.
Közel 300 szövegközti illusztrációval.
Dedikált! "Székely Ferencnek a 'Borsszem Jankó' hüséges Salamonjának régi szeretettel Csicseri Bors 1911 I/15"
A dedikáció elmosódott. A kötet szerepelt az ÁKV, 1988. XXVIII/5. árverésén. Cimke beragasztva + a kötetbe helyezve a vásárlást igazoló elszámoló szelvény.
Egységes aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 12 000 Ft.-