Almásy György - Vándor-utam Ázsia szivébe. Aukció - 2008

Almásy György  -  Vándor-utam  Ázsia szivébe. Bev. Paszlavszky József.
Bp., 1903. Term Tud. Társ. XII, 1 kihajtható térkép, 737 p., 1 sztl. lev. + 21 t. (ebből 8 kihajtható, 3 színes).
Lapszámozáson belül 32 lev. egészoldalas képanyag és számos szövegközti illusztráció.
/Természettud. Könyvkiadó Váll. 72. /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 12 000 --> 17 000 Ft.-