Almásy László - Levegőben... homokon... Aukció - 2006

Almásy László  -  Levegőben... homokon... Bp. [1937.] Franklin. 146 l., 1 sztl. lev. + 16 t. (42 kép)
/A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára /
Kiadói, aranyozott vászonkötésben, gerince kissé kopott.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 19 000 Ft.-