Andrássy Gyula, gróf - A magyar állam fönmaradásának és alkotmányos szabadságának okai. Aukció - 2005

Andrássy Gyula, gróf - A magyar állam fönmaradásának és alkotmányos szabadságának okai. Bp., 1901. Franklin. IV, 445 l. ; 270 l. 1 - 2 kötet.
A mű 3 kötetben teljes.
Korabeli, aranyozott félvászon kötésben. Az első kötetben kézírásos bejegyzés. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 Ft.-