Apponyi Albert - Emlékirataim Ötven év. Ifjukorom - huszonöt év az ellenzéken. Aukció - 2006

Apponyi Albert  -  Emlékirataim  Ötven év. Ifjukorom - huszonöt év az ellenzéken. Bp., 1926. Pantheon. 286 l, 1 sztl. lev. 3. átnézett kiadás.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Kifogástalan állapotban.
[Apponyi Albert gr. (1846 – 1933), politikus, miniszter, törvényei a magyar nemzeti szellemű oktatást, a magyar nyelv terjesztését szolgálták.]

Kikiáltási ár: 4 000 --> 7 500 Ft.-