A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Aradi Vértanúk Albuma Aukció - 2006

Aradi Vértanúk Albuma Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-egyesület" megbízásából szerkesztette: Varga Ottó. 4. kiadás.
Bp., 1893. "Könyves Kálmán" Ts., 1 t. (címkép), 246 l., 1 sztl. lev., 1 tábla, 7 hasonmás + 8 felíratos hártyapapír (1 hiány).
Szövegközti részben egészoldalas képekkel illusztrált.
Kiadói festett, dúsan aranyozott díszkötésben, aranymetszett.  Leszik K. könyvkötőmester műhelyéből. Az előzéklapon és a címlapon korabeli tulajdonosi név. A kötetben helyenként ceruzás aláhúzások és széljegyzetek. Szép példány.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 16 000 Ft.-