A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Aradi vértanúk albuma Aukció - 2009

Aradi vértanúk albuma Arad Sz. Kir. város közönsége és az aradi  "Kölcsey-egyesület megbízásából szerkesztette Varga Ottó.
Bp., 1890. Arad Sz. Kir. város tulajdona. 222 p., 5 hasonmás melléklet + 2 t. (kőnyomat), 1 sztl. lev.
Számos szövegközti és egészoldalas képpel illusztrált. (A mellékleteknél 1 hártyapapír hiányzik.)
Kiadói festett, aranyozott (Gottermayer) vászonkötésben. Gerince kissé kopott. A kötetben tulajdonosi név.
[Epilógusában a szerkesztő köszönetet mond segítőinek és érdekességként megjegyzi, hogy a készülő Aradi szobor fényképeinek egyikén (Harczkészség) maga a szobrász Zala György is látható.]

Kikiáltási ár: 6 000 --> 13 000 Ft.-