Arany János - Furcsa és elegyes költeményei Aukció - 2006

Arany János  -  Furcsa és elegyes költeményei
Bp. 1884. Ráth Mór. IV, 522 l.
Tartalma: Az elveszett alkotmány, A nagy-idai czigányok és Elegyes darabok (Rózsa és Ibolya, A betyár, A falu bolondja, Mátyás dalünnepe, Népdalok stb.)
Kiadói dúsan aranyozott vászonkötésben, aranymetszett. A címlapon tulajdonosi név. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 8 000 Ft.-