Arany János művei. Uj kiadás hat kötetben. Aukció - 2005

Arany János művei. Uj kiadás hat kötetben. Bp., 1900. Franklin.
1. köt. Kisebb költemények és elegyes darabok. 415 + 114 l.
2. köt. Toldi, Toldi szerelme. Toldi estéje. VIII, 82 + 423 + 85 l.
3. köt. Elbeszélő költemények. 153 + 85 + 120 + 64 + 109 l.
4. köt. Hátrahagyott versek 390 l.
5. köt. Shakspere-fordítások. 436 l.
6. köt. Prózai dolgozatok. 469 l.
Kiadói festett, aranyozott, barna vászonkötésben. Szép állapotban.

Kikiáltási ár: 20 000 --> 55 000 Ft.-